Konkurs 2018

Szanowni Nauczyciele Języka Angielskiego, Centrum Nauki Języków Obcych OXFORD SCHOOL ma zaszczyt zaprosić na organizowane przez nas konkursy.

Celem konkursów jest motywowanie uczniów do efektywnej nauki języków obcych. Zważywszy, iż język angielski jest narzędziem komunikacji w integrującej się Europie, i nie tylko. Chcielibyśmy, aby konkursy były dodatkową zachętą do nauki języka angielskiego. Do finału zakwalifikują się najlepsi uczniowie z każdej szkoły, która przystąpi do eliminacji.

 

Szkoła Podstawowa (klasy IV- VI)

Szanowni Nauczyciele Języka Angielskiego,

Centrum Nauki Języków Obcych OXFORD SCHOOL Sp. Z.O.O. z Włocławka ma zaszczyt zaprosić Państwa uczniów z klas IV, V i VI szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego Oxford Challenge.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: kwalifikacje i finał. Kwalifikacje zostaną zorganizowane w Państwa szkole na podstawie materiałów przygotowanych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną OXFORD SCHOOL. Finał odbędzie się w Pałacu Bursztynowym.

VII klasa szkoły podstawowej i gimnazjum

Szanowni Nauczyciele Języka Angielskiego

Centrum Nauki Języków Obcych OXFORD SCHOOL Sp. z.o.o. z Włocławka ma zaszczyt zaprosić Państwa uczniów z klas VII szkoły podstawowej oraz II i III szkół gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego. Konkurs podzielony jest na dwa etapy: kwalifikacje i finał. Kwalifikacje zostaną zorganizowane w Państwa szkole na podstawie materiałów przygotowanych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną OXFORD SCHOOL. Finał odbędzie się w Pałacu Bursztynowym.

Mając na uwadze egzamin gimnazjalny z języka obcego, który obowiązuje w szkołach gimnazjalnych, uznaliśmy, że konkurs może być ciekawą formą sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych.

 

Do pobrania:

Testy:

Finał 1Finał 2Test 1Test 2Test 3Test 4

Regulamin 2019 i karty zgłoszeniowe:

KARTA-ZGŁOSZENIOWA-SZKOŁA-PODSTAWOWA

KARTA-ZGŁOSZENIOWA-VII-KLASA-SP-III-GIMNAZJUM

REGULAMIN-KONKURSU-2019

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU DZIECKA